ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΠΙΤΑ του Greek Whisky Association

To Greek Whisky Association σας εύχεται καλή χρονιά και σας προσκαλεί στη πρώτη κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Βασιλόπιτας του συλλόγου που θα πραγματοποιηθεί στη Θεσσαλονίκη, την Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019, ώρα 20:00 στο The Bar L.A.B SKG Νικολάου Πλαστήρα & Μυστακίδου 2, Καλαμαριά.

Για την ομαλή και επιτυχημένη διοργάνωση της εκδήλωσης, παρακαλούμε όπως δηλώσετε το συντομότερο δυνατό συμμετοχή, αναφέροντας το όνομα σας, είτε μέσω e-mail ( greekwhiskyassociation@gmail.com ), είτε τηλεφωνικά στο τηλέφωνο (0030 6946398686).

Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα πραγματοποιηθεί και κλήρωση μιας φιάλης Glenrothes 2001 Single Malt Scotch Whisky και στην κληρωτίδα θα μπουν όλα τα μέλη του Greek Whisky Association.

Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα, και θα αποτελέσει μεγάλη μας χαρά να συναντήσουμε ξανά παλαιά και νέα μέλη, ώστε να ανταλλάξουμε ευχές για το νέο έτος.

#Drink_well

#Live_well